Будівельні роботи

Будівельні роботи на висоті альпіністами компанії "Сніжний Барс"

Компанія Сніжний Барс надає послуги по монтажним та інших роботам на висоті.

Запрошуємо Вас докладніше дізнатися про наші методи та ціни на ці та інші послуги промислових альпіністів:

При будівництві, багато роботи часто доводиться проводити на висоті. Традиційно будівельні роботи здійснюються з лісів. Але організація лісів не завжди доцільна або можлива. У таких випадках будівельні роботи можуть проводитися силами промальпа.

Промислові альпіністи компанії «Сніжний барс» здійснюють весь спектр будівельних робіт - від зварювання, робіт з металевими конструкціями і монтажу бетонних блоків до оздоблювальних робіт і фарбування будівель.

Наприклад, багато будинків в центрі Вінниці, побудовані більше 20 років тому, мають тріщини. Ці тріщини не тільки псують зовнішній вигляд фасадів, а й поступово руйнують споруди і знижують їх теплоізоляційні властивості. Щоб уникнути цих проблем щілини необхідно герметизувати. Промислові альпіністи компанії «Сніжний барс» герметизують щілини в будівлях різними матеріалами в залежності від обставин - гумою, цементом, клейовим розчином.

Також за допомогою послуг промислових альпіністів можливо зробити косметичний ремонт фасадів. Ці роботи здійснюються в більш короткі терміни і виробляються будівельниками, які мають великий досвід роботи на висоті. При цьому будівельні ліси і висотна техніка не використовуються.

При виникненні різноманітних проблем, пов'язаних з фасадами будівель, завжди можна отримати висококваліфіковану консультацію у фахівців компанії і вибрати найбільш оптимальний варіант вирішення цих проблем.

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність