Будівельні роботи

Будівельні роботи на висоті альпіністами компанії "Сніжний Барс"

При будівництві, багато роботи часто доводиться проводити на висоті. Традиційно будівельні роботи здійснюються з лісів. Але організація лісів не завжди доцільна або можлива. У таких випадках будівельні роботи можуть проводитися силами промальпа.

Промислові альпіністи компанії «Сніговий барс» здійснюють весь спектр будівельних робіт - від зварювання, робіт з металевими конструкціями і монтажу бетонних блоків до оздоблювальних робіт і фарбування будівель.

Наприклад, багато будинків в центрі Вінниці, побудовані більше 20 років тому, мають тріщини. Ці тріщини не тільки псують зовнішній вигляд фасадів, а й поступово руйнують споруди і знижують їх теплоізоляційні властивості. Щоб уникнути цих проблем щілини необхідно герметизувати. Промислові альпіністи компанії «Сніговий барс» герметизують щілини в будівлях різними матеріалами в залежності від обставин - гумою, цементом, клейовим розчином.

Також за допомогою послуг промислових альпіністів можливо зробити косметичний ремонт фасадів. Ці роботи здійснюються в більш короткі терміни і виробляються будівельниками, які мають великий досвід роботи на висоті. При цьому будівельні ліси і висотна техніка не використовуються.

При виникненні різноманітних проблем, пов'язаних з фасадами будівель, завжди можна отримати висококваліфіковану консультацію у фахівців компанії і вибрати найбільш оптимальний варіант вирішення цих проблем.

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність