Квіти в вікно

Квіти в вікно

У нашому житті дуже багато найяскравіші моменти пов'язані з улюбленими людьми. Які тільки божевілля і подвиги не здійснювалися в ім'я любові! Навіть війни починалися заради того, щоб завоювати серце коханої жінки.

Ми не пропонуємо починати війну або ризикувати власним життям, яка знадобиться ще і вам, і вашій коханій. Ми можемо дати вам можливість спуститися до єдиної в вікно і зробити визнання в любові, подарувати букет чарівних квітів або запропонувати чашку ароматної кави. При цьому страховка організовується на даху будівлі досвідченими альпіністами-скалолазами. Вони ж проведуть інструктаж з техніки безпеки, і за допомогою спеціального спускового пристрою ви опинитеся в вікні коханої.

Ваші діти також будуть в захваті від Святого Миколая, який прилетить через вікно і, після закінчення свята, повернеться туди ж. Роль Святого Миколая відмінно може зіграти глава сімейства. Він, як ніхто інший, оцінить по достоїнству вірші, пісеньки і танці своїх улюблених діточок і нагородить їх бажаними гостинцями.

Якщо ви не хочете самі спускатися по мотузках з даху будівлі, за вас це можуть зробити промислові альпіністи компанії «Сніжний барс». Спустити в вікно букет квітів, приклеїти на скло листівку, залишити на підвіконні подарунок-сюрприз - кожна така подія залишиться в колекції кращих спогадів на все життя.

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність