Етапи теплоізоляції, зовнішнє утеплення будинків

Фото зовнішнє утеплення стін і фасадів промисловими альпіністами "Сніжний Барс"

Компанія Сніжний Барс надає послуги по утепленню фасадів, квартир та інших робіт на висоті.

Запрошуємо Вас докладніше дізнатися про наші методи та ціни на ці та інші послуги промислових альпіністів:

Якщо ви читаєте цю статтю, значить вас торкнулася проблема холодного будинку і великих платежів за комунальні послуги. Можливо, ви вже готові вжити дієвих заходів щодо кардинальної зміни цієї неприємної особливості приміщення. І ми дуже раді знати, що ви вибрали саме нас.

Багато старовинні будівлі не вимагають додаткового утеплення, так як їх стіни мають значну товщину. Але більшість сучасних будівель побудовано по іншим технологіям і деякі дійсно потребують теплової ізоляції. Для початку, давайте розберемося що таке теплоізоляція і які її види.

Теплоізоляція — частина конструкції, яка зменшує ступінь теплопередачі і виконує роль головного елемента термічного опору в приміщенні. Вона може бути використана на самих різних ділянках:

 • підлога
 • стіни
 • дах
 • трубопроводи
 • димоходи і т. д.

Найбільш затребуваним і ефективним є ізоляція стін і фасадів. В основному, існує два типи утеплення: зовнішнє і внутрішнє.

Недоліки внутрішнього утеплення полягають в тому, що крадеться простір (що особливо небажано в середніх і невеликих приміщеннях) і відбувається перенесення точки роси ще ближче до внутрішньої поверхні стіни. Точка роси - це температура, при якій починається утворення конденсату в повітрі з певною температурою і відносною вологістю. І чим ближче ця точка до внутрішнього простору - тим більша ймовірність виникнення вогкості і цвілі. Внутрішнє утеплення не завжди може вберегти вас від цих неприємних наслідків.

Зовнішнє утеплення сприяє переносу точки роси за межі стіни, що автоматично усуває проблему вогкості і промерзання. Зовнішня термоізоляція дозволяє уникнути зменшення простору всередині приміщення і є гарним зовнішнім декором. Крім перерахованих вище пунктів, така ізоляція допомагає пристойно економити гроші і ресурси. Швидка окупність робить цей метод утеплення найпопулярнішим в світі на даний момент. Ми для себе вирішили, що якість і надійність - понад усе. Тому наша компанія "Сніжний барс" надає послуги тільки по зовнішньому утепленню.

Етапи теплоізоляції на фасадах і стінах:

 • Зачистка поверхні від сміття (за потребою).
 • Кріплення ізоляційних панелей до стіни.
 • Установка кріплень з пластиковими кришками для фіксування ізолюючих панелей на стіні.
 • Нанесення спеціального розчину на ізоляційні панелі і кріплення.
 • Закріплення ізоляційної сітки для скріплення панелей.
 • Нанесення і затирання вирівнюючого покриття.
 • Грунтування для кращого зчеплення текстур.
 • Фінішне фарбування (дуступне в любому кольорі).

Наша компанія користується медом шахового розташування плит, що дозволяє уникнути появи вертикальних тріщин і розломів в майбутньому. Виходячи з нашого досвіду, такий спосіб "перев'язки швів" є найнадійнішим.

Ми завжди готові допомогти

Якщо ви вирішили поміняти клімат у вашому домі в кращу сторону - звертайтеся до нас. У команді "Сніжного барса" тільки високопрофесійніпромислові альпіністи. Ми не боїмося великої висоти і важкої праці. Майстри нашої компанії використовують тільки перевірене і якісне обладнання та кращі матеріали. Риштування і "люльки" іноді можуть пошкодити свіже покриття, тому ми відмовилися від них на користь новітніх технологій в сфері промислового альпінізму. Наші фахівці завжди раді проконсультувати вас з будь-яких питань на рахунок утеплення фасадів в Києві і по всій території України. Ви можете зв'язатися з нами, заповнивши форму на сайті, написавши нам на пошту <promalp.s.bars@gmail.com.> або зателефонувавши за номерами (096) 555-30-92, (068) 600-48-47.

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність