Етапи теплоізоляції, зовнішнє утеплення будинків

Фото зовнішнє утеплення стін і фасадів промисловими альпіністами "Сніжний Барс"

Якщо ви читаєте цю статтю, значить вас торкнулася проблема холодного будинку і великих платежів за комунальні послуги. Можливо, ви вже готові вжити дієвих заходів щодо кардинальної зміни цієї неприємної особливості приміщення. І ми дуже раді знати, що ви вибрали саме нас.

Багато старовинні будівлі не вимагають додаткового утеплення, так як їх стіни мають значну товщину. Але більшість сучасних будівель побудовано по іншим технологіям і деякі дійсно потребують теплової ізоляції. Для початку, давайте розберемося що таке теплоізоляція і які її види.

Теплоізоляція — частина конструкції, яка зменшує ступінь теплопередачі і виконує роль головного елемента термічного опору в приміщенні. Вона може бути використана на самих різних ділянках:

 • підлога
 • стіни
 • дах
 • трубопроводи
 • димоходи і т. д.

Найбільш затребуваним і ефективним є ізоляція стін і фасадів. В основному, існує два типи утеплення: зовнішнє і внутрішнє.

Недоліки внутрішнього утеплення полягають в тому, що крадеться простір (що особливо небажано в середніх і невеликих приміщеннях) і відбувається перенесення точки роси ще ближче до внутрішньої поверхні стіни. Точка роси - це температура, при якій починається утворення конденсату в повітрі з певною температурою і відносною вологістю. І чим ближче ця точка до внутрішнього простору - тим більша ймовірність виникнення вогкості і цвілі. Внутрішнє утеплення не завжди може вберегти вас від цих неприємних наслідків.

Зовнішнє утеплення сприяє переносу точки роси за межі стіни, що автоматично усуває проблему вогкості і промерзання. Зовнішня термоізоляція дозволяє уникнути зменшення простору всередині приміщення і є гарним зовнішнім декором. Крім перерахованих вище пунктів, така ізоляція допомагає пристойно економити гроші і ресурси. Швидка окупність робить цей метод утеплення найпопулярнішим в світі на даний момент. Ми для себе вирішили, що якість і надійність - понад усе. Тому наша компанія "Сніговий барс" падає послуги тільки по зовнішньому утепленню.

Етапи теплоізоляції на фасадах і стінах:

 • Зачистка поверхні від сміття (за потребою).
 • Кріплення ізоляційних панелей до стіни.
 • Установка кріплень з пластиковими кришками для фіксування ізолюючих панелей на стіні.
 • Нанесення спеціального розчину на ізоляційні панелі і кріплення.
 • Закріплення ізоляційної сітки для скріплення панелей.
 • Нанесення і затирання вирівнюючого покриття.
 • Грунтування для кращого зчеплення текстур.
 • Фінішне фарбування (дуступне в любому кольорі).

Наша компанія користується медом шахового розташування плит, що дозволяє уникнути появи вертикальних тріщин і розломів в майбутньому. Виходячи з нашого досвіду, такий спосіб "перев'язки швів" є найнадійнішим.

Ми завжди готові допомогти

Якщо ви вирішили поміняти клімат у вашому домі в кращу сторону - звертайтеся до нас. У команді "Сніжного барса" тільки високопрофесійніпромислові альпіністи. Ми не боїмося великої висоти і важкої праці. Майстри нашої компанії використовують тільки перевірене і якісне обладнання та кращі матеріали. Риштування і "люльки" іноді можуть пошкодити свіже покриття, тому ми відмовилися від них на користь новітніх технологій в сфері промислового альпінізму. Наші фахівці завжди раді проконсультувати вас з будь-яких питань на рахунок утеплення фасадів в Києві і по всій території України. Ви можете зв'язатися з нами, заповнивши форму на сайті, написавши нам на пошту <promalp.s.bars@gmail.com.> або зателефонувавши за номерами (096) 555-30-92, (068) 600-48-47.

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність