Якісне фарбування елеваторів промисловими альпіністами

Фото фарбування промисловими альпіністами Сніжний Барс

Компанія Сніжний Барс надає послуги по обслуговуванню елеваторних комплексів та інших робіт на висоті.

Запрошуємо Вас докладніше дізнатися про наші методи та ціни на ці та інші послуги промислових альпіністів:

Навіщо фарбувати елеватори?

Для оптимального функціонування таких складних конструкцій потрібно постійно стежити за їхнім станом. Своєчасне фарбування металевих деталей конструкції елеватора запобігає корозії, яка, в свою чергу, часто є причиною тріщин і дірок. Так як забарвлення промислових споруд - небезпечний і трудомісткий процес, ми рекомендуємо вам звернутися в нашу компанію "Сніжний барс". Співробітники фірми - професійні промислові альпіністи з великим досвідом фарбування різних видів металоконструкцій, в тому числі і елеваторів.

Підготовка та фарбування елеваторних комплексів

Щоб добитися оптимального результату, потрібно обов'язково приділити увагу підготовці поверхні до фарбування. Адже якщо нанести навіть найкращу фарбу на неочищений метал - іржа і інші проблеми дуже швидко дадуть про себе знати. Крім того, на поверхні елеватора може накопичуватися пил і інші забруднення, які негативно впливають на якість і збереження продукції.

Обсяг робіт по фарбуванню елеваторів включають:

  • гідроструменеве очищення поверхні- від бруду, сміття, залишків фарби та іржі. Така чистка проводиться спеціальним апаратом, який подає воду під великим тиском. Цей метод є найбільш ефективним, оскільки не залишає відходів, а тільки вологу чисту поверхню, і його можна використовувати навіть на великій висоті;
  • грунтування металоконструкцій є дуже важливим етапом, адже саме від якості грунтовки та правильності її нанесення залежить стійкість подальшого фарбування. Для цього використовується виключно найкраще обладнання для нанесення рідких і в'язких матеріалів;
  • і, власне, самефарбування елеватора проводиться альпіністами за допомогою високоякісної техніки, такий як фарбувальні станції Graco, Titan, Wagner. Але, крім хорошої техніки, дуже важливо підібрати підходящу фарбу, адже для різних цілей потрібен різний склад. Тому такий тип робіт переважно довірити досвідченим фахівцям.

Звертайтеся тільки до фахівців!

Роботи на висоті вимагають певних знань і досвіду. Не намагайтеся виконати забарвлення елеватора самостійно - це небезпечно. промислові альпіністи "Сніжного барса" з легкістю впораються з таким завданням - замовте у нас послуги з фарбування елеваторів і насолоджуйтеся результатом. Наша цінова політика вас приємно порадує, а висока якість робіт і професіоналізм співробітників компанії зробить вас нашими постійними клієнтами.

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність