Чому антикорозійний захист мостів так важлива?

З якою б силою ні повертався він на правий бік, він незмінно звалюється знову на спину.

Фото антикорозійний захист мостів - "Сніжний Барс"

Міст - одне з найдавніших інженерних споруд. Спочатку людство використало так звані природні "мости" - повалені дерева, річкові пороги і купи каміння. Але споруда мостів була важливим кроком до розвитку торгових шляхів і, як наслідок, цивілізації в цілому. В теперішній час споруда мостів - високотехнологічний процес, що вимагає уваги на всіх етапах - від планування до ремонту.

А ви знали, що навіть така незначна деталь, як проржавілі болти можуть стати причиною обвалу моста? Тому своєчасне підтримання стану всіх деталей конструкції є дуже важливим для безпеки і безперебійного функціонування інфраструктури.

Цікавий факт: фарбування мосту "Золоті ворота" в Сан-Франциско не припиняється ніколи. На перший погляд нам здається, що міст червоний - але це не так, він забарвлений помаранчевої кіновар'ю, назва якої - "Міжнародний помаранчевий". Щодня 28 малярів проводять огляд і фарбувальні роботи різних невеликих ділянок. Такий підхід не паралізує трафік, що є дуже важливим в такому мегаполісі, як Сан-Франциско.

Що таке корозія і як з нею боротися?

Корозія - це руйнування металу під впливом зовнішніх факторів. Найчастіше іржа з'являється на металевих конструкціях, які мають частий або постійний контакт з вологою і повітрям. Звичайно, набагато простіше запобігти корозії, ніж розбиратися з її наслідками. Найпоширенішим способом боротьби з корозією є забарвлення. Але потрібно дуже добре разбіратся в цьому питанні, адже призначення і область застосування лакофарбових матеріалів буває дуже різна. Необхідно ретельно підібрати зносостійку фарбу, яка не дасть тріщин. Адже саме в тріщинах і відколах починається корозійний процес.

Також дуже важливим є розуміння і дотримання всіх етапів підготовки і, власне, самої забарвлення.

Цей процес відбувається наступним чином:

  • проводиться гідроструйна очищення поверхні водою під високим тиском (цей метод дозволяє швидко прибрати залишки відшаровується фарби, пилу, бруду і дрібного сміття);
  • наноситься грунтовка, яка уповільнює іржавіння, яке вже існує і не піддається очищенню;
  • просушування грунту є одним з найбільш важливих нюансів, адже саме від цього залежить якість і стійкість покриття:
  • забарвлення металоконструкції обраним замовником відтінком.

Ми пофарбуємо міст будь-якої висоти

Для проведення висотних робіт вам знадобляться послуги промислових альпіністів. Високопрофесійні майстри компанії "Сніговий барс" працюють ефективно, швидко і якісно, що дозволяє не перекривати міст на час проведення ремонтних робіт. Залучення промислових альпіністів дозволяє провестиантикорозійний захист набагато швидше і менш трудомісткий, ніж це відбувалося б при використанні кранів та іншої підйомної техніки. Також, наші співробітники мають великий досвід, завдяки якому вони можуть безпомилково визначати ступінь необхідної очищення і потрібний вид фарбувальних матеріалів.

Кваліфікація наших фахівців дозволяє їм безпроблемно працювати на різній висоті, а найкраще обладнання і матеріали роблять пофарбоване покриття стійким і естетично приємним. Такі великі обсяги робіт потребують ретельного і сумлінному виконанні, адже на кону безпека і навіть життя багатьох людей.

Ви завжди можете отримати консультацію від наших майстрів, подзвонив нам або написати на пошту.

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність