Чому антикорозійний захист мостів так важливий?

З якою б силою ні повертався він на правий бік, він незмінно звалюється знову на спину.

Фото антикорозійний захист мостів - "Сніжний Барс"

Компанія Сніжний Барс надає послуги по фарбуванню бетонних, металевих мостів та інших робіт на висоті.

Запрошуємо Вас докладніше дізнатися про наші методи та ціни на ці та інші послуги промислових альпіністів:

Міст - одне з найдавніших інженерних споруд. Спочатку людство використало так звані природні "мости" - повалені дерева, річкові пороги і купи каміння. Але споруда мостів була важливим кроком до розвитку торгових шляхів і, як наслідок, цивілізації в цілому. В теперішній час споруда мостів - високотехнологічний процес, що вимагає уваги на всіх етапах - від планування до ремонту.

А ви знали, що навіть така незначна деталь, як проржавілі болти можуть стати причиною обвалу моста? Тому своєчасне підтримання стану всіх деталей конструкції є дуже важливим для безпеки і безперебійного функціонування інфраструктури.

Цікавий факт: фарбування мосту "Золоті ворота" в Сан-Франциско не припиняється ніколи. На перший погляд нам здається, що міст червоний - але це не так, він пофарбований помаранчевою кіновар'ю, назва якої - "Міжнародний помаранчевий". Щодня 28 малярів проводять огляд і фарбувальні роботи різних невеликих ділянок. Такий підхід не паралізує трафік, що є дуже важливим в такому мегаполісі, як Сан-Франциско.

Що таке корозія і як з нею боротися?

Корозія - це руйнування металу під впливом зовнішніх факторів. Найчастіше іржа з'являється на металевих конструкціях, які мають частий або постійний контакт з вологою і повітрям. Звичайно, набагато простіше запобігти корозії, ніж розбиратися з її наслідками. Найпоширенішим способом боротьби з корозією є забарвлення. Але потрібно дуже добре разбіратся в цьому питанні, адже призначення і область застосування лакофарбових матеріалів буває дуже різна. Необхідно ретельно підібрати зносостійку фарбу, яка не дасть тріщин. Адже саме в тріщинах і відколах починається корозійний процес.

Також дуже важливим є розуміння і дотримання всіх етапів підготовки і, власне, самої забарвлення.

Цей процес відбувається наступним чином:

  • проводиться гідроструменне очищення поверхні водою під високим тиском (цей метод дозволяє швидко прибрати залишки відшаровуваної фарби, пилу, бруду і дрібного сміття);
  • наноситься грунтовка, яка уповільнює іржавіння, яке вже існує і не піддається очищенню;
  • просушування грунту є одним з найбільш важливих нюансів, адже саме від цього залежить якість і стійкість покриття:
  • забарвлення металоконструкції обраним замовником відтінком.

Ми пофарбуємо міст будь-якої висоти

Для проведення висотних робіт вам знадобляться послуги промислових альпіністів. Високопрофесійні майстри компанії "Сніжний барс" працюють ефективно, швидко і якісно, що дозволяє не перекривати міст на час проведення ремонтних робіт. Залучення промислових альпіністів дозволяє провести антикорозійний захист набагато швидше і менш трудомісткий, ніж це відбувалося б при використанні кранів та іншої підйомної техніки. Також, наші співробітники мають великий досвід, завдяки якому вони можуть безпомилково визначати ступінь необхідної очищення і потрібний вид фарбувальних матеріалів.

Кваліфікація наших фахівців дозволяє їм безпроблемно працювати на різній висоті, а найкраще обладнання і матеріали роблять пофарбоване покриття стійким і естетично приємним. Такі великі обсяги робіт потребують ретельного і сумлінному виконанні, адже на кону безпека і навіть життя багатьох людей.

Ви завжди можете отримати консультацію від наших майстрів, подзвонив нам або написати на пошту.

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність