Фарбування металоконструкцій альпіністами

Відновлення пошкоджених ділянок, підготовка і очищення поверхні, фарбування. Ремонт антикорозійного захисту сталевих конструкцій на будь-якій висоті.

Фарбування металоконструкцій

Оптимальна організація робіт

Максимум процесів фарбування металоконструкцій — механізовано!

"Безвідмовне", потужне обладнання для безповітряного нанесення покриття, дозволяє фарбувати великі обсяги металоконструкцій (в т.ч. в'язкими матеріалами) на висоті безперебійно.

Фарбувальні станції гідропоршневого типу, виробництва світових лідерів-брендів Graco, Wagner, Titan. Якісно і швидко, без втрати часу на ремонт і техобслуговування.

Заповніть цю форму
і отримайте детальну Комерційну Пропозицію за 24години.

МЕТОДИ ФАРБУВАННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

Фарбування металу альпіністами «Сніжного Барса» проводиться у відповідності до усіх норм і правил. У роботі ми керуємося державними Будівельними Нормами і міжнародними стандартами. І проводимо весь необхідний цикл робіт:

 • Підготовка поверхонь до фарбування

 • Підбір оптимальної антикорозійної системи

 • Нанесення антикорозійного захисту

ЗНЕЖИРЕННЯ

За необхідності, з поверхні металоконструкцій альпіністи видаляють шари олійних відкладень. Найчастіше, таке механічне або хімічне очищення необхідне в зонах редукторів вантажопідіймальних кранів і в місцях підтікань мастильних матеріалів біля рухомих механізмів.

ГІДРОСТРУМИННЕ ОЧИЩЕННЯ

Без утворення пилу, струмені води під тиском не менше 180 бар знімають слабкі шари старих лакофарбових матеріалів. Крім того, верхолази застосовують грязьові фрези. Такий гідродинамічний метод дозволяє не тільки очистити пори метала від найдрібніших частинок забруднень, але і зняти окалину з уражених корозією важкодоступних ділянок металоконструкції.

БЕЗПОВІТРЯНЕ ФАРБУВАННЯ

У роботі наші альпіністи використовують фарбувальні апарати високого тиску провідних світових виробників. Надійне обладнання дозволяє нам якісно виконувати роботи на висоті понад 20 метрів і укладатися в мінімальні терміни.

ФАРБУВАННЯ РУЧНИМ МЕТОДОМ

Іноді, виробничі умови не дозволяють розпилювати лакофарбові матеріали на висоті. Найчастіше, в виробничих цехах харчових підприємств фарбування несучих конструкцій наші верхолази проводять вручну.

ПРОФЕСІЙНО ПОФАРБУВАТИ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ:

«Сніжний Барс» має досвід і обладнання для виконання таких верхолазних робіт, як обробка металоконструкцій вогнезахистом, фарбування складними двокомпонентними поліуретановими і епоксидними системами. А також, безповітряного нанесення спеціальних покриттів: матеріалів високої в'язкості, для агресивних умов експлуатації. Крім того, співпраця з нами – це завжди:

 • Висока кваліфікація. Досвідчені спеціалісти, потужне обладнання, знання технологій).

 • Фарбування методом промальпінізму. Без люльок, риштувань і під’йомників

 • Порядок в документації. Дозвільна документація, акти буд.робіт, кошториси, тощо;

 • Дотримання Будівельних Норм і вимог ОП. Дозвіл на виконання робіт підв. небезпеки, посвідчення про кваліфікацію і мед.довідки на кожного висотника.

Фарбування металоконструкцій

СНІЖНИЙ БАРС — НАДІЙНИЙ ПІДРЯДНИК

Це підтверджено роками довготривалої співпраці з різними компаніями України серед яких, в т.ч. “Метінвест”, “МХП”, “Агропросперіс”. Переконати Вас в цьому мають десятки позитивних відгуків від наших Замовників, про те, як:

 • якісно і вчасно наші альпіністи пофарбують металоконструкції

 • комфортно з нами працювати керівникам, інженерам і менеджерам

 • 5 років тому пофарбована галерея між силосами — і не іржавіє…

Але! Ми не “навантажуємо” наших клієнтів і партнерів зайвими клопотами: зйомками відео-відгуків та написанням відгуків в Інтернеті.

Ми не лише поважаємо принципи конфіденційності — Ми цінуємо час і нерви кожного співробітника компанії Замовника.

Натомість, більшість наших клієнтів, надають рекомендаційні листи. А, за необхідності, готові поспілкуватися з Вами безпосередньо телефоном, і відповісти на усі питання, що стосується досвіду співпраці з “Сніжним Барсом”.

ГАРАНТІЇ НА АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАХИСТ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

Всі фарбувальні роботи альпіністи Сніжного Барса виконують Згідно будівельних норм і міжнародних стандартів.

На всіх стадіях виконання робіт, від підготовки поверхні, до нанесення фінішного покриття, наші фахівці чітко дотримуються рекомендації виробника лакофарбових матеріалів і Технологічних Карт.

Тому, на всі виконані роботи наша компанія надає гарантію на стійкість антикорозійного покриття, відповідно до характеристик антикорозійної системи і умов експлуатації. В разі настання гарантійного випадку, ми відновимо покриття за власний рахунок.

ВАРТІСТЬ ФАРБУВАННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ ЗАЛЕЖИТЬ:

 • від обсягу робіт;

 • форми і складності конструкції;

 • висоти, на якій розташовується об'єкт;

 • складності доступу до конструкції та її окремих елементів;

 • поточного стану поверхні металоконструкції, тощо.

Ціна враховує тривалість і трудомісткість робіт з очищення та підготовки металу до нанесення лакофарбових систем.

Фарбування металоконструкцій доступне в Києві або будь-якому іншому куточку України. Такі будівельні роботи проводяться кваліфікованими альпіністами з гарантією якості і в найкоротші терміни. Зателефонуйте вже зараз! І ми запропонуємо Вам вигідні ціни та умови співпраці!

Послуги

Фарбування металоконструкційФарбування бетонних конструкційМийка скляних фасадівОчищення і фарбування дахівНанесення спеціальних покриттівМонтаж рекламних конструкційУтеплення фасадівФарбування фасадівВнутрішні малярні роботи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність