Фарбування металоконструкцій

Безповітряне фарбування і відновлення антикорозійного покриття металоконструкцій промисловими альпіністами

Фарбування металоконструкцій

Фарбування металоконструкцій елеваторів, вантажопідіймальних кранів та інших споруд верхолазами

Ейфелева вежа була побудована в 1889 році. Цікаво, що вона повинна була простояти не більше двох десятків років. Однак, ця легендарна вежа досі прикрашає Париж. А успішно протистояти часу їй допомагає своєчасне фарбування металоконструкцій. Воно проводиться кожні сім років. Захист від впливу навколишнього середовища - саме те, що дозволить будь-якій металевій конструкції служити десятиліттями. Періодично, верхолазних робіт з відновлення антикорозійного покриття вимагають всі великі металоконструкції. Транспортні галереї елеваторів, мають потребу в регулярному фарбуванні, так само, як і козлові крани. Адже завдяки своєчасному фарбуванню, вони рідше вимагають ремонту. А якісно проведений альпіністами антикорозійний захист надовго заощадить грошовий і часовий ресурси підприємства.

Етапи фарбування металоконструкції на висоті:

Очищення металоконструкцій перед фарбуванням

У будь-якому випадку, на конструкції присутні пил і принесені вітром піщинки. Але якщо стану конструкції тривалий час не приділяли достатньої уваги - місцями можуть виникати і ділянки корозії. Їх теж потрібно відповідним чином зачистити і обробити.

 • Знежирення механічним і хімічним методами.

  За необхідності, з поверхні металоконструкцій альпіністи видаляють шари олійних відкладень. Найчастіше, таке очищення потрібно в зонах редукторів вантажопідіймальних кранів і в місцях підтікань мастильних матеріалів біля рухомих механізмів.

 • Гідроструминне очищення тиском від 150 до 350 бар.

  Без утворення пилу, струмені води під тиском знімають слабкі шари старих лакофарбових матеріалів. Крім того, верхолази застосовують грязьові фрези. Такий метод дозволяє не тільки очистити пори метала від найдрібніших частинок забруднень, але і зняти окалину з уражених корозією важкодоступних ділянок металоконструкції.

Фарбування металоконструкцій

Нанесення лакофарбової системи

Фарбування металу альпіністами «Сніжного Барса» проводиться у відповідності до усіх норм і правил. У роботі ми керуємося державними будівельними нормами і міжнародними стандартами. При виконанні фарбувальних робіт, дотримуємося рекомендацій виробників лакофарбових матеріалів. Ми застосовуємо різні технології і методи нанесення, відповідно до Технічного Завдання і виробничих умов на об'єкті.

 • Безповітряне фарбування.

  У роботі наші альпіністи використовують фарбувальні апарати високого тиску провідних світових виробників. Надійне обладнання дозволяє нам якісно виконувати роботи на висоті понад 20 метрів і укладатися в мінімальні терміни.

 • Грунтування і фарбування ручним методом.

  Іноді, виробничі умови не дозволяють розпилювати лакофарбові матеріали на висоті. Найчастіше, в виробничих цехах харчових підприємств фарбування несучих конструкцій наші верхолази проводять вручну.

 • Нанесення спеціальних покриттів.

  «Сніжний Барс» має досвід і обладнання для виконання таких верхолазних робіт, як обробка металоконструкцій вогнезахистом, складними двокомпонентними поліуретановими і епоксидними покриттями. А також, безповітряне нанесення матеріалів високої в'язкості, для агресивних умов експлуатації.

Вартість фарбування металоконструкцій залежить:

 • від обсягу робіт;
 • форми і складності конструкції;
 • висоти, на якій розташовується об'єкт;
 • складності доступу до конструкції та її окремих елементів;
 • поточного стану поверхні металоконструкції.

Ціна враховує тривалість і трудомісткість робіт з очищення та підготовки металу до нанесення лакофарбових систем.

Фарбування металоконструкцій доступна в Києві або будь-якому іншому куточку України. Такі будівельні роботи проводяться кваліфікованими альпіністами з гарантією якості і в найкоротші терміни. Зателефонуйте вже зараз! Ви знайдете у нас вигідні ціни та умови співпраці!

Послуги

Фарбування металоконструкційФарбування бетонних конструкційМийка скляних фасадівОчищення і фарбування дахівНанесення спеціальних покриттівМонтаж рекламних конструкційУтеплення фасадівФарбування фасадівВнутрішні малярні роботи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність