Розміщення зовнішньої реклами, монтаж і демонтаж реклами

Монтаж зовнышньої реклами промисловими альпіністами компанії "Сніжний Барс"

Реклама - найцікавіша і найважча форма літератури », - писав О. Хакслі. І, як будь-який інший твір, вона вимагає гідного обрамлення, створеного за допомогою сучасних технічних засобів.

Монтаж рекламних конструкцій зі «Сніжним Барсом» - це завжди висока якість кріплення, ідеально вивірений кут нахилу, бездоганна підсвічування! Ми забезпечуємо оперативність реалізації проектів будь-якої складності!

Настільки ж швидко і професійно фахівцями компанії здійснюється демонтаж зовнішньої реклами, демонтаж рекламних щитів.

Розміщення зовнішньої реклами. особливості кріплення

Установка зовнішньої реклами повністю залежить від типу використовуваного полотна, його еластичності, площі і визначається спеціальними вимогами замовника до розміщення. Фахівці компанії «Сніжний Барс» виконують наступні види кріплень:

  • Люверсовий монтаж баннера. Невисока ціна, простота і оперативність установки - так виглядає список переваг даного виду кріплення. Вибирати його має сенс для «сезонних пропозицій», невеликих за площею і вагою конструкцій.
  • Тросова натяжка. Розміщення зовнішньої реклами за цим принципом вважається одним з найбільш популярних - за рахунок високої надійності монтажу і широких можливостей використання. Єдине обмеження стосується розмірів об'єкта. Рекламні установки повинні бути не більше 20 кв. м по площі.
  • Креплення на металеву раму. Установка рекламних конструкцій на надійну основу за допомогою талрепи по периметру гарантує їх довговічність і стійкість до впливу чинників навколишнього середовища. Такі рекламні пропозиції протягом тривалого часу не втрачають свого блиску і яскравості.
  • Установки у вигляді брандмауера з використанням кляймери.

Окремо стоїть розміщення рекламних щитів на дахах будівель і висотних об'єктах, кріплення світлових коробів і вивісок на спеціальні надміцні кронштейни.

Ми гарантуємо, що демонтаж банерів Ви будете робити тільки з метою їх оновлення або зміни рекламної політики! Промислові альпіністи компанії «Сніжний Барс» забезпечують найвищу якість послуг, що надаються.

Монтаж рекламних конструкцій промисловими альпіністами. Вигоди і перспективи

Установка банера програма мінімум, закладена в стратегії розвитку будь-якої компанії.

Як максимум - це монтаж комплексних світлових рішень за допомогою досвідчених специалистов-высотников.

Чому це вигідно для Вас?

Промислові альпіністи гарантують:

  • Високую мобільність виконання будь-яких рабіт. Монтаж зовнішньої реклами із застосуванням спеціальної техніки може затягнутися в зв'язку з довгим процесом її розгортання, ускладнити рух на ділянці дороги і створити ряд інших технологічних проблем.
  • Економіческую вигоду для заказчіка. Установка банерів з використанням автовишки може «влетіти в копійочку», особливо в тому випадку, якщо Ви плануєте розміщення реклами на висоті понад 15 метрів. Компанія «Сніжний Барс» формує адекватні розцінки на професійні послуги.
  • Універсальність використання. Монтаж рекламних щитів і конструкцій із залученням професійних альпіністів можливий навіть в тих місцях, де доступ технічних засобів ускладнений або просто неможливий. Ви вибираєте майданчик, а ми обслуговуємо її для Вас!

Реклама не дарма вважалася М. Маклюен найбільшим мистецтвом XX століття. Чи не змінивши своєї сутності, в столітті XXI вона лише трохи змінилася.

Для якісної презентації продукції необхідний надійний монтаж рекламних конструкцій, встановлення рекламних щитів.

Все це в «комплекті» з професійним обслуговуванням і кваліфікованими консультаційними послугами Ви знайдете в компанії «Сніжний Барс»!

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність