«Сніжний Барс» - на крок ближче до якості

Очистка металу високим тиском

Промисловий альпінізм - ковток свіжого повітря для великих міст в період холодів і завірюх, або навпаки - посухи і спеки. Найбільш популярною послугою від «монтажників-висотників» є утеплення фасадів будинків, яке захищає наші будинки і офіси від пронизує холоду і нестерпним липневої спеки. Висотні роботи часто затребувані і незалежно від пори року - наприклад, під час будівництв, ремонтів та захисту дахів від іржі. Компанія «Сніжний Барс» надає повний спектр послуг висотних робіт. Великий досвід співробітників і наше ставлення до справи - гарантія вашого комфорту. Як би високо ви не знаходилися.

Перевагою промислового альпінізму від нашої компанії стане не тільки результат найвищої якості і увагу до деталей в роботі, але і доступна ціна на кожну послугу. Ми розташовані до всіх сегментів ринку, тому пропонуємо кращу якість без зайвих витрат. Фахівці «Сніжного Барса» в стислі терміни виконають герметизацію промислових об'єктів, будь-які види фасадних робіт, монтаж-демонтаж рекламних конструкцій, а також послуги мийки скляних фасадів та інших «небезпечних» робіт. Професіонали з нашої компанії відповідально виконають доручення будь-якої складності в стислі терміни. Переконайтеся самі.

Промальп - запорука довговічності техніки

Розглянемо найбільш затребувану послугу від наших фахівців - нанесення спеціальних покриттів. Відразу варто врахувати, що висотні роботи мають на увазі не тільки безстрашну роботу на натягнутому тросі серед останніх поверхів хмарочоса - ми працюємо з покриттям будь-яких вертикальних і горизонтальних поверхонь від 1-го поверху до даху вашого будинку. В процесі роботи використовується лише перевірене сертифіковане обладнання - фарбувальні станції від світових технологічних брендів.

Нам вдалося механізувати процеси нанесення спеціальних покриттів на різних виробництвах і в цехах. Завдання різної складності - від покриття штукатуркою і декоративними матеріалами до нанесення рідкої гуми для захисту поверхонь від іржі, механічних пошкоджень і температури - звичні роботи для професіоналів «Сніжного Барса». Зміцнення безпеки вашої техніки значно підвищить ефективність всього циклу виробництва. Витратні матеріали, як і покупка нової техніки - витратні рішення, які можна обійти грамотним підходом до функціоналу машин. Ми допоможемо вам продовжити термін служби техніки в кілька разів. Розглянемо приклад захисту нафтовидобувної техніки і захисту її покриття від іржі.

Чим ми будемо корисні?

Конструктивні елементи резервуарів для зберігання нафтопродуктів схильні до зносу. У резервуарах головних нафтоперекачувальних станцій зустрічаються випадки місцевої корозії днища. Крім того, при експлуатації резервуарів, зустрічаються такі дефекти як:

  • Просадка основи. З нею пов'язана непередбачена деформація стінки і інших елементів конструкцій резервуарів;

  • Порушення міцності і щільності зварних швів. Наші фахівці покриють ваші машини декількома шарами якісних імпортних матеріалів проти корозії.

  • Тріщини в стінках, днищах і покрівлях резервуарів. Ми також закладаємо дрібні і великі дефекти будь-якої складності - від відколів до масштабних тріщин.

Наша робота - ваш комфорт і безпеку. Якщо розглядати приклад приватних будинків і малоповерхових споруд, захист від іржі має не тільки естетичну причину бути. Корозія, що викликається низькою якістю металу в поєднанні з водою і вологою, може стати причиною затоплення горищ і житлового простору будинку. Антикорозійний захист від «Сніжного Барса» надійно очистить житлові і виробничі металеві покриття за допомогою імпортних перетворювачів іржі. Унікальна технологія «консервації металу» надовго захистить вашу техніку від попадання кисню, вологи і бруду.

Корисні посилання:

qww.com.ua

uabb.net

ukr-biz.net/user/76279.htm

bizinform.net

found.com.ua

instagram.com

stroimdom.com.ua

vinpr.org

bizinform.net

found.com.ua

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність