Очищення даху і покрівлі від снігу, видалення бурульок, прибирання снігу і криги з дахів, очищення покрівель від бурульок

Фото роботи промислового альпініста компанії "Сніжний Барс"

Зимові пейзажі надзвичайно красиві - засніжені дерева і вулиці, мальовничі бурульки, візерунки на склі. Але ця краса часто має сумні наслідки під час відлиг. Бурульки, намерзлі на дахах будівель, при падінні становлять загрозу для життя пішоходів. А сніг, що накопичився за зиму, при таненні може привести до протікання дахів.

Компанія «Сніговий барс» допоможе вам насолоджуватися зимової красою і уникнути неприємних наслідків танення снігу. Послуги компанії включають зняття бурульок і прибирання дахів.

Альпіністи-висотники видаляють бурульки в найрізноманітніших і недоступних для іншої техніки місцях. Щоб не перекривати рух по тротуару, працівники «Сніжного барса» можуть проводити роботи вночі. Така послуга особливо актуальна для торгових центрів. Торгові компанії зможуть проявити турботу про безпеку покупців, не завдаючи їм занепокоєння.

snowcleaning

Також в будь-який час доби промислові альпіністи очистять вашу дах від снігу, оберігаючи її від протікань. В результаті ви зможете заощадити на дорогому ремонті перекриттів, збережіть чистий і красивий вид внутрішніх приміщень, не дасте можливості розвитку цвілі і грибка на відвологлих стінах.

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2021 Сніжний Барс
Конфіденційність